Kamstolar 2 st rokokostil

Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil
Kamstolar 2 st rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, ett par, 1900-tal, rokokostil, stommar i lövträ, träskuren dekor, svängda ben, sitsar, rygg- och armlän klädda i textil, brickmärkta Lani, sitthöjd ca 43, höjd 89 cm

Bruksslitage, fläckar, stoppning lossnat på en fåtölj

806469

2020-09-06