Lars Strunke

Lars Strunke
Lars Strunke

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS STRUNKE, (född 1931), akvarell, "Träd", signerad L. Strunke, utställd på Galeri Blanch Mynttorget Stockholm, bildyta ca 57x75 cm

806473

2020-08-31