Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, fanérad i olika trädslag, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x54 cm

Ställvis kraftigt blekt, slitage, resningar

806480

2020-08-31