Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, fanérad i olika trädslag, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x54 cm
Ställvis kraftigt blekt, slitage, resningar
806480
2020-08-31