Skulptur H Bergman

Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman
Skulptur H Bergman

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, H. Bergman, stämplad, förestälande gosse, höjd 43 cm

Smärre slitage.

806505

2020-08-31