Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LE CORBUSIER, "LC 2", soffa, Cassina, Italien, formgiven 1928, 3-sitsig, rödlackerad metall, rödklädsel, höjd 68, längd 180 cm
Färgbortfall, klädsel med slitage, skador samt blekt
806507
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här