Soffa LC 2 Le Corbusier

Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier
Soffa LC 2 Le Corbusier

Klubbat för:

16 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

LE CORBUSIER, "LC 2", soffa, Cassina, Italien, formgiven 1928, 3-sitsig, rödlackerad metall, rödklädsel, höjd 68, längd 180 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall, klädsel med slitage, skador samt blekt

806507

Päivämäärä:

2020-08-31