Soffa LC 2 Le Corbusier
Klubbat för:
16 500 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
LE CORBUSIER, "LC 2", soffa, Cassina, Italien, formgiven 1928, 3-sitsig, rödlackerad metall, rödklädsel, höjd 68, längd 180 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall, klädsel med slitage, skador samt blekt
806507
Päivämäärä:
2020-08-31