Soffa Le Corbusier
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LE CORBUSIER, "LC 2", soffa, Cassina, Italien, formgivningsår 1928, tvåsitsig, rödlackerad metall, röd klädsel, längd ca 130, sitthöjd 45 cm
Slitage, färgbortfall, klädsel med skador samt blekt
806511
2020-08-31