Oljemålning Kerstin Lundberg-Stenman

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

KERSTIN LUNDGERG-STENMAN (1926-2008): komposition, signerad, olja på pannå, ca 27 x 22 cm

806512

2020-09-03