Buddha Shakyamuni brons Thailand

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA SHAKYAMUNI, brons, Thailand, troligtvis 16/1700-tal, spår av förgyllning, höjd ca 11 cm

Slitage och tillverkningsdefekter

806513

2020-09-13