Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÅG med vikter, tidigt 1900-tal, mässing samt fodral i mahogny, medföljer viktsats samt flertalet lösa vikter i mässing, höjd ca 34, 27x9 cm

Slitage

806520

2020-09-11