Byrå teak
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, fanerad i teak, 1950-tal, tre lådor, draghandtag i mässing, svärtade ben med mässingsavslut, höjd ca 70, 75x38 cm
Smärre slitage, enstaka fläckar, stötmärken, samt repor, nyckel medföljer ej, men med olåsta lådor
806521
2020-09-06