Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, fanerad i teak, 1950-tal, tre lådor, draghandtag i mässing, svärtade ben med mässingsavslut, höjd ca 70, 75x38 cm

Smärre slitage, enstaka fläckar, stötmärken, samt repor, nyckel medföljer ej, men med olåsta lådor

806521

2020-09-06