Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SCHAUBACH, figuriner, 3 st, porslin, 1900-talets mitt, dansöser, höjd 15 och 22 cm samt längd 17 cm.
Något slitage, flickan med ett avslaget finger.
806523
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här