Schaubach figuriner

Schaubach figuriner
Schaubach figuriner
Schaubach figuriner
Schaubach figuriner
Schaubach figuriner
Schaubach figuriner

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SCHAUBACH, figuriner, 3 st, porslin, 1900-talets mitt, dansöser, höjd 15 och 22 cm samt längd 17 cm.

Något slitage, flickan med ett avslaget finger.

806523

2020-09-11