Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDWARD HALD, skål på fot, glas, blåsare Knut Bergqvist, Orrefors, signerad och daterad Edward Hald Orrefors 1928 KB 3227EH, tunnväggig Graal 1928, höjd ca 13 cm
806550
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här