Edward Hald skål på fot

Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot
Edward Hald skål på fot

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDWARD HALD, skål på fot, glas, blåsare Knut Bergqvist, Orrefors, signerad och daterad Edward Hald Orrefors 1928 KB 3227EH, tunnväggig Graal 1928, höjd ca 13 cm

806550

2020-08-31