Schuco grisar

Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHUCO, grisar, 3 st, 1930-tal, bestående av: flöjt-, fiol- och trumspelande, urverksdrivna, filtkädda, höjd ca 11,5 cm

Slitage

806552

2020-08-31