Utagawa Kunisada (1786-1864) träsnitt 4 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864) (4): träsnitt, Japan, 1834-35, ur "The Fifty-Three Stations of the Tokaido", ca 24x17 cm

Ej examinerade ur ramarna, slitage, smärre skador

806553

2020-09-13