Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, fanérad i teak, två dörrar med bakomliggande hylla och två utdragslådor, låsbar, nyckel medföljer, höjd ca 70, 80x41 cm

Smärre slitage, enstaka fläckar och repor, defekt lås

806555

2020-09-06