Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS LARSSON (1910-1973): Stilleben med frukt, signerad och daterad Hans Larsson 51, olja på pannå, ca 27x38 cm
Bruksslitage, färgbortfall
806557
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här