Lars Fohlin oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
LARS FOHLIN (1934-1997): "Höstland", signerad Lars Fohlin, a tergo betitlad, olja på duk ca 36x48 cm
Kuntoraportti
806566
Päivämäärä:
2020-08-31