Lars Fohlin oljemålning

Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

LARS FOHLIN (1934-1997): "Höstland", signerad Lars Fohlin, a tergo betitlad, olja på duk ca 36x48 cm

Kuntoraportti

806566

Päivämäärä:

2020-08-31