Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, betsat trä, med hjul, löstagbar bricka med glasskiva och karta (senare avdrag/kopia), höjd ca 66 samt 80x45 cm

Bruksslitage, karta med fläckar

806573

2020-08-31