Madeleine Pyk oljemålning På jakt efter elefanten

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): På jakt efter elefanten, signerad M Pyk, olja på duk, 65x50 cm

806579

2020-09-13