Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): "Bognemark bränder", Bornholm, signerad Oluf Höst -54, färglitografi 2/100, ca 60x76 cm
806581
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här