Oluf Höst färglitografi

Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): "Bognemark bränder", Bornholm, signerad Oluf Höst -54, färglitografi 2/100, ca 60x76 cm

806581

2020-08-31