Sven-Olof Ehrén litografier

 Sven-Olof Ehrén litografier
 Sven-Olof Ehrén litografier
 Sven-Olof Ehrén litografier
 Sven-Olof Ehrén litografier
 Sven-Olof Ehrén litografier
 Sven-Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Skärgårdsmotiv, signerade och daterade Sven-Olof Ehrén 86, 112/360 och 136/360, färglitografi, ca 49x46 cm

Ej examinerade ur ram

806582

2020-08-31