Anne Tholstrup, Kompositioner (6)

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

ANNE THOLSTRUP (Danmark, född 1952): Uden titel, sex kompositioner, olja på duk, 18x13 cm vardera, signerade AT samt signerade och daterade på baksidan Anne Tholstrup 2002. (6)

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

806593

2020-09-13