Anne Tholstrup, Kompositioner (6)
Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
ANNE THOLSTRUP (Danmark, född 1952): Uden titel, sex kompositioner, olja på duk, 18x13 cm vardera, signerade AT samt signerade och daterade på baksidan Anne Tholstrup 2002. (6)
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
806593
2020-09-13