Gueorgui Koventchouk oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUEORGUI KOVENTCHOUK (Ryssland 1933-2015): "I södra staden", monogramsignerad, olja på duk, 59 x 84 cm

806601

2020-09-13