Meissen vaser 3 st

Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st
Meissen vaser 3 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, Tyskland, 1900-tal, vaser, 3 st, porslin, kinesiserande dekor i form av röda drakar, en med förgyllda kanter, höjd ca 13,5-16 cm

806605

2020-09-10