Clinometer for Vickers machine gun 303 1918
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLINOMETER, for Vickers machine gun 303, 1918, mässing och stål, märkt "CLINOMETER FOR VICKERS GUN", längd 14 cm, läderfodral märkt "CASE CLINOMETER VICKERS 303, GUN MARK II, W&H. GIDDEN. LTD, 1918, längd 17 cm.
Ytslitage och småskador, ej funktionstestad.
806629
2020-09-11