Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, bokkrubba, Firma Karl Mathsson, Värnamo 1968, bok, brännstämplad, höjd ca 26, längd 50 cm
Slitage, märken
806640
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här