Bokkrubba Bruno Mathsson

Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson
Bokkrubba Bruno Mathsson

Klubbat för:

8 800 SEK

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, bokkrubba, Firma Karl Mathsson, Värnamo 1968, bok, brännstämplad, höjd ca 26, längd 50 cm

Slitage, märken

806640

2020-09-03