Schäslong nyrokoko

Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets slut, ben med hjultrissor, längd ca 145 cm

Klädsel med slitage, skador

806674

2020-09-04