Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRIDTIOF ERICHSSON (1891-1987): Kraftverket Porjus, signerad och daterad Fridtiof Erichsson Porjus 1922, olja på duk, 60,5 x 80 cm
Lagning
806683
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här