Fridtiof Erichsson oljemålning kraftverket Porjus

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIDTIOF ERICHSSON (1891-1987): Kraftverket Porjus, signerad och daterad Fridtiof Erichsson Porjus 1922, olja på duk, 60,5 x 80 cm

Lagning

806683

2020-09-13