Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, sengustaviansk, bronserad, spegel upptill med antikiserande figurer i relief, 183x75 cm
Omfattande skador i dekor. Lösa delar medföljer.
806685
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här