Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, sengustaviansk, bronserad, spegel upptill med antikiserande figurer i relief, 183x75 cm

Omfattande skador i dekor. Lösa delar medföljer.

806685

2020-08-31