Takarmatur Asea
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASEA BELYSNING, taklampa, 1940-tal, modell E2120, vitlackerad och mässingsfärgad metall, ledad arm, stämplad Asea Belysning E 2120, längd ca 115 cm
Saknar skärm, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
806703
2020-08-31