Takarmatur Asea

Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea
Takarmatur Asea

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA BELYSNING, taklampa, 1940-tal, modell E2120, vitlackerad och mässingsfärgad metall, ledad arm, stämplad Asea Belysning E 2120, längd ca 115 cm

Saknar skärm, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

806703

2020-08-31