Edition Argent - Kaffeservis silver
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G.Hallberg, Stockholm 1951, bestående av: kaffekanna, gräddkanna och sockerskål, rokokostil, svängd form, invändigt förgyllt, 12, 16,5, 26 cm, total vikt ca 1159 g
Smärre bruksslitage
806704
2020-09-27