Rizzatto Arteluce bordslampa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO RIZZATTO, bordslampa, "612-613", Arteluce, Italien, sent 1900-tal, stomme i laminat, fot i metall, plastskärm, etikettmärkt, totalhöjd 86 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV ansvarar ej för funktionen
806708
2020-08-31