Skåp med vitrinöverdel England
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP MED VITRINÖVERDEL, 1900-talets andra hälft, England, övederdel med spröjsade glas, underdel med 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 190, 77 x 42 cm
Slitage, märken, löst handtag medföljer
806710
2020-09-08