Skåp med vitrinöverdel England

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP MED VITRINÖVERDEL, 1900-talets andra hälft, England, övederdel med spröjsade glas, underdel med 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 190, 77 x 42 cm

Slitage, märken, löst handtag medföljer

806710

2020-09-08