Tillbaka till katalog
Golvlampa Luxus
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa, för Luxus Vittsjö, 1960-tal, stmme i ek, skärm i vit plast, etikettmärkt Luxus, Vittsjö, höjd ca 126 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
806717
Datum:
2020-08-31