Tillbaka till katalog

Golvlampa Luxus

Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa, för Luxus Vittsjö, 1960-tal, stmme i ek, skärm i vit plast, etikettmärkt Luxus, Vittsjö, höjd ca 126 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

806717

Datum:

2020-08-31