Röllakanmatta Svensk Hemslöjd

Röllakanmatta Svensk Hemslöjd
Röllakanmatta Svensk Hemslöjd
Röllakanmatta Svensk Hemslöjd
Röllakanmatta Svensk Hemslöjd
Röllakanmatta Svensk Hemslöjd
Röllakanmatta Svensk Hemslöjd

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSK HEMSLÖJD STOCKHOLM, röllakan, 1950-tal, signerad SH, 181x136 cm

Bruksslitage

806723

2020-08-31