Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-tal, rokokostil, fanérat, en låda, höjd 76, 96x50 cm

Bruksslitage, fanérsprickor förekommer

806742

2020-08-31