Sybord björk

Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk
Sybord björk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft, fanerad i björk, på trissor, utdragbar rottingkorg nedtill, uttagbar insats, höjd ca 68 cm, ca 63x47 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, slitage på trissor

806751

2020-08-31