Petter Thoen
Valmis
2020-08-31
806763
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Catwoman", signerad och numrerad 265/275, grafiskt blad, bildmått ca 28x41,5 cm, rammått ca 52x72 cm