Kaj Molter Olja på duk Motiv från Malmö

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAJ MOLTER, Gatuvy, Petribron/Bruksgatan, Malmö, signerad K Molter, olja på duk, ca 35x27 cm

806764

2020-08-31