Sängstomme Grange

Sängstomme Grange
Sängstomme Grange

Klubbat för:

3 000 SEK

6 000 SEK

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär,

Märken förekommer

806771

2020-09-07