Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Geometrisk komposition, färglitografi, signerad och daterad, Bertil Öhlund -60, bildmått ca 48x25 cm
Ej examinerad ur ram
806772
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här