Jonas Åkesson nakenstudie

Jonas Åkesson nakenstudie
Jonas Åkesson nakenstudie
Jonas Åkesson nakenstudie
Jonas Åkesson nakenstudie
Jonas Åkesson nakenstudie
Jonas Åkesson nakenstudie

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970): nakenstudie, olja på duk, ej uppspänd, oramad, ca. 107x33 cm

PROVENIENS:
Joakim Bengtssons auktion: Gamla Kassan
Jonas Åkessons ateljé

Skador, färgbortfall

806776

2020-08-31